Makijaż Permanentny Long Time Liner

Makijaż trwały Conture® Make-up Long Time Liner®

Makijaż permanentny Bielsko Biała. Efektowny, precyzyjny, bezpieczny!

Makijaż permanentny w La Perla Bielsko Biała to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody. Aby jednak wyglądał efektownie a zarazem naturalnie, wymaga wprawnej ręki, fachowej wiedzy oraz doświadczenia. Jak sama nazwa wskazuje rezultat zabiegu jest trwały, dlatego metoda, a co za tym idzie bezpieczeństwo wykonania mają tu ogromne znaczenie.

Wybierając Conture® Make-up Long Time Liner® w gabinecie La Perla Bielsko BIała możesz być spokojna. Jest to najbardziej precyzyjna i bezpieczna ze stosowanych obecnie metod makijażu trwałego, a my z powodzeniem od wielu lat specjalizujemy się w jej wykonywaniu. Gwarantujemy Ci wspaniały efekt oraz całkowite bezpieczeństwo.

Long Time Liner® Conture® Make-up

Już przed wiekami ludzie ozdabiali skórę wprowadzając do niej na stałe rozmaite pigmenty, czy to z pobudek estetycznych czy rytualnych. Te pierwotnie bardzo prymitywne i nieprecyzyjne metody rozwijano przez lata, nie zawsze w dobrym kierunku. Niekiedy przyczyniały się bardziej do oszpecania niż upiększania amatorów tatuaży. Dziś poszukiwania metody efektownej, a przy tym bezpiecznej możemy uznać za zakończone.

Pigmentacja okolic oczu

Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś pomyśleć o posiadaniu jej na stałe. Zaoszczędzisz na czasie w codziennym makijażu i zyskasz idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim Twoje oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku.

Pigmentacja estetyczna brwi

Odpowiedni kształt brwi potrafi dodać twarzy wiele uroku. Rzadko jednak można go osiągnąć wyłącznie depilacją, szczególnie kiedy wykonujesz ją samodzielnie. Wiesz dobrze, jak łatwo popełnić tu brzemienny w skutki błąd. Mając trwale zarysowany kształt najbardziej pasujący do Twojego typu urody, Twoje brwi zawsze będą wyglądać dobrze, a Tobie łatwiej będzie usuwać włoski znajdujące się poza jego obrębem.

Pigmentacja estetyczna ust

Twoje usta mogą wyglądać pięknie przez całą dobę, bez konieczności poprawiania makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Zapomnij o konturówce i kolorowych szminkach! Dobierzemy dla Ciebie kolor, w którym będziesz wyglądać najlepiej. Odświeżysz go jednym pociągnięciem błyszczyka nawet nie patrząc w lustro.

Long Time Liner® Conture® Make-up

Najbardziej precyzyjna i bezpieczna metoda makijażu trwałego.

Już przed wiekami ludzie ozdabiali skórę wprowadzając do niej na stałe rozmaite pigmenty, czy to z pobudek estetycznych czy rytualnych. Te pierwotnie bardzo prymitywne i nieprecyzyjne metody rozwijano przez lata, nie zawsze w dobrym kierunku. Niekiedy przyczyniały się bardziej do oszpecania niż upiększania amatorów tatuaży. Dziś poszukiwania metody efektownej, a przy tym bezpiecznej możemy uznać za zakończone.

W 1992 roku w Niemczech powstała nowa, udoskonalona metoda implantacji pigmentów Long Time Liner® Conture® Make-up, którą uznaje się obecnie za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę makijażu permanentnego na świecie. Determinacja i ogromne zaangażowanie jej twórczyni Frau Waltraud Kuffner przyniosło wspaniałe rezultaty. Makijaż trwały wykonany tą metodą wygląda bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadzany jest tylko do trzeciej warstwy naskórka, dzięki czemu opuchnięcia tuż po zabiegu są niewielkie, a końcowy efekt bardzo korzystny. Można tą metodą podkreślić kontur oczu, obrysować i wypełnić usta lub nadać kształt brwiom.

Zapotrzebowanie na „trwałe piękno” było tak duże, że marka Long Time Liner® rozwijała się bardzo aktywnie oczarowując całe rzesze kobiet możliwościami swojej innowacyjnej metody oraz zdobywając kolejne certyfikaty i nagrody. Należą do nich między innymi: Beauty Award za najbardziej innowacyjną firmę 2000 roku oraz nagroda niemieckiego wydania magazynu „Beauty Forum” za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego, którą firma zdobyła dwukrotnie, w 2008 i 2009 roku.

Już po raz 4 z rzędu został wybrany przez prestiżowy magazyn „Beauty Forum” PRODUKTEM ROKU w kategorii Makijaż permanentny. Konkurs organizowany jest co dwa lata, na podstawie badań specjalistów oraz głosowania czytelników wyłaniani są zwycięzcy w 11 kategoriach.
 

Urządzenia i pigmenty Long Time Liner® spełniają wszelkie wymagania i normy międzynarodowe dotyczące wyrobów medycznych oraz zarządzania jakością, w tym: DIN EN ISO 13485:2007, 93/42 EWG, ISO 9001. Również szkolenia Long Time Liner® przeprowadzane są według najwyższych standardów, certyfikowanych przez EDUQUA - Szwajcarską Organizację Jakości i Systemów Zarządzania.

Aparat Conture® 2000, wykorzystywany w metodzie Long Time Liner®, to najlepsze dostępne na polskim rynku urządzenie do makijażu permanentnego. Stworzone w oparciu o pełną wiedzę na temat pigmentacji i najnowsze rozwiązania techniczne, gwarantuje szeroki wachlarz zastosowań, najwyższą jakość wykonania oraz bezwzględną czystość higieniczną potwierdzoną przez wielu lekarzy i audytorów medycznych. Do zabiegów używa się jednorazowych, sterylnych igieł z chirurgicznej stali szlachetnej. Igły są pojedyncze, a nie podwójne czy potrójne, co gwarantuje wykonanie dokładnego makijażu oraz daje możliwość cieniowania. Conture® 2000 jest jedynym aparatem cyfrowym umożliwiający zasilanie pigmentem za zbiorniczka (a nie poprzez zanurzanie igły jak w większości aparatów), który spełnia najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa. Pojemnik z barwnikiem znajduje się w rączce aparatu, a barwnik sam spływa po igle malując niczym flamaster. Regularna częstotliwość drgań zapewnia kontrolę nad ilością wprowadzanego barwnika. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie, w związku z tym nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały, nierówny tatuaż. Pigment wprowadzany jest równomiernie i po 3-4 latach jaśnieje z tą samą intensywnością na całej swojej powierzchni.

Barwniki Conture® 2000, opracowane na bazie substancji nieorganicznych i mineralnych, są produkowane zgodnie z przepisami UE 93//04 EWG (jako produkty medyczne) w sterylnych warunkach we własnym laboratorium firmy Long Time Liner® w Monachium. Są całkowicie bezpieczne dla skóry, nie wywołują alergii i mają działanie antyseptyczne, co potwierdziły liczne badania przeprowadzone przez Europejski Instytut Inspekcji. Wszystkie barwniki posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Spełniają również wszelkie standardy pigmentacji medycznej, czyli mogą być stosowane do pigmentacji rekonwalescencyjnej, kamuflażowej i pigmentacji odnawialnej.

Barwniki Long Time Liner® nie zawierają gliceryny. Jasne odcienie tworzone są z użyciem dwutlenku tytanu, ciemne zaś otrzymywane są z tlenków żelaza. Obydwa związki są bezpieczne i nie powodują reakcji alergicznych. W wyniku mieszania tych składniki w odpowiednich proporcjach osiągane jest pełne spektrum barw – od czarnego, poprzez brąz, do czerwonego i ochry.

formularz kontaktowy

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy termin wizyty.

Znajdź nas na instagramie