Wypełniacze, wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy występujący naturalnie w organizmie człowieka polisacharyd, głównie w skórze, w różnorodnych stężeniach. Jego głównym celem jest wiązanie wody przez co utrzymuje odpowiednie nawodnienie tkanek. Przez niektórych zwane „cudotwócze” właściwości tego kwasu powodują ,że stanowi on jeden z głównych składników w produkcji ekskluzywnych środków farmaceutycznych takich jak roztwory o właściwościach elastycznych stosowane w chirurgii oczu i elastyczne uzupełnienia użyteczne w leczeniu schorzeń ortopedycznych.

Cząsteczki kwasu hialuronowego zanikają z upływem czasu. Wypełnianie zmarszczek w Bielsku-Białej, polega na wprowadzeniu zastępczego źródła kwasu hialuronowego, aby odnowić odpowiednie nawilżenie tkanek skóry, które jest niszczone przez załamania skórne, powstałe na skutek ekspresji twarzy.

Ten unikatowy kwas wykorzystywany do wygładzania zmarszczek to preparat syntetyczny, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii.

Zabieg

Trwa nie dłużej niż 30 min, polega na znieczuleniu miejsca wstrzyknięć kwasu specjalną maścią. Następnie wymagające tego miejsca są nastrzykiwane żelem z kwasem hialuronowym. Momentalnie wiązana jest woda i dane miejsce odzyskuje napięcie i odpowiednie uwodnienie co za tym idzie lepszy efekt wizualny i wygładzenie bruzd. Wypełnianie zmarszczek w Bielsku-Białej tą metodą jest skuteczne, a efekt widać błyskawicznie. Jednak taki zabieg należy powtórzyć co 9-12 miesięcy ponieważ, organizm wchłania kwas po tym czasie i należy wprowadzić do ponownie. Z jednej strony można to uznać za wadę a z drugiej za zaletę bowiem mamy pewność, że skoro organizm potrafi całkowicie wchłonąć preparat oznacza to, że mamy do czynienia z bezpiecznym i naturalnym środkiem.

formularz kontaktowy

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy termin wizyty.

Znajdź nas na instagramie