Botox

Wygładzanie zmarszczek mimicznych przy użyciu preparatu BOTOX®

Jak działa BOTOX®?

Za powstawanie bruzd między brwiami odpowiada nadmierna aktywność mięśni tej okolicy. Niewielka ilość preparatu BOTOX® podana do mięśnia blokuje odbieranie przez niego impulsów nerwowych i powoduje jego rozluźnienie. Efektem jest wygładzenie zmarszczek.

Czy BOTOX® zadziała u mnie ?

Badania kliniczne dowiodły, że 90% kobiet i mężczyzn uzyskało redukcję zmarszczek między brwiami.

Jak długo trwa leczenie preparatem BOTOX®?

Całe leczenie trwa zaledwie 10 minut. Lekarze wykonujący zabiegi są przeszkoleni w zakresie stosowania preparatu BOTOX® i potrafią precyzyjnie określić miejsca, w które trzeba podać lek, aby uzyskać optymalne rezultaty. Nie jest potrzebne żadne znieczulenie i można wrócić do normalnej aktywności zaraz po zabiegu.

Czy BOTOX® nie spowoduje rozluźnienia całej twarzy?

Nie, BOTOX® rozluźnia tylko nadmiernie aktywne mięśnie, do których został wstrzyknięty. Nie przemieszcza się do innych okolic. Jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek.

Czy są jakieś działania niepożądane przy leczeniu preparatem BOTOX®?

Ewentualne działania niepożądane, jeśli występują, najczęściej są chwilowe i odwracalne. Pełna informacja na ten temat znajduje się w ulotce przylekowej.

Jak szybko BOTOX®zacznie działać ?

W ciągu kilku dni zauważysz znaczące wygładzenie zmarszczek, a po tygodniu będzie widoczny ostateczny efekt.

Jak długo utrzyma się efekt leczenia?

Efekt działania preparatu BOTOX®utrzymuje się do 4 miesięcy, a okres ten może się różnić w indywidualnych przypadkach. Po kolejnych kuracjach preparatem BOTOX®, rezultaty mogą utrzymywać się znacznie dłużej.
 

formularz kontaktowy

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy termin wizyty.

Znajdź nas na instagramie