Modelowanie, Powiększanie Ust

Wiele kobiet marzy o kształtnych, dużych ustach. Niestety nie każdą z Pań natura hojnie obdarowała. U większości kobiet po prostu cieczeje górna warga, usta robią się smutne. Zmarszczki pojawiające się u wielu pań nad górną wargą należą do najbardziej nie lubianych i dodają lat. Przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego można znacznie poprawić ten stan, powiększyć lub uwydatnić usta, usunąć zmarszczki wokół nich. Efekty utrzymują się ok. 12 miesięcy.

Wypełniacz jest żelem kwasu hialuronowego, stosowanym w niewielkich ilościach w celu redukcji zmarszczek, modelowania twarzy, konturowania ust i rewitalizacji skóry całego ciała. Stabilizowany kwas hialuronowy wykorzystywany przy produkcji jest pochodzenia niezwierzęcego. Oznacza to, że niewymagane jest przeprowadzanie testów skórnych przed zabiegiem a ryzyko reakcji alergicznej lub związanej z nadwrażliwością jest zminimalizowane.

Pełniejsze i podkreślone usta

Kwas hialuronowy stanowi naturalny sposób podkreślenia Twoich ust, dodając im pożądanej objętości i kształtu. Twoje usta przyciągają wzrok i stanowią centrum uwagi. Może stworzyć pełniejsze usta, podkreślić kontur ust, podkreślić naturalnie wyglądający łuk Kupidyna.
Poniżej przedstawiamy listę możliwości, jakie oferuje Tobie kwas hialuronowy:

  • Nadanie pełnej objętości ustom
  • Zaznaczenie konturu ust
  • Unoszenie kącików ust
  • Redukowanie linii palacza wokół ust

Korzyści zabiegów modelowania/powiększania ust w La Perla Bielsko-Biala z użyciem kwasu hialuronowego:

Rezultaty zabiegów są długotrwale, lecz nie permanentne. Dają tym samym wolność wyboru utrzymania lub zmiany osiągniętego efektu. Rezultaty zabiegu utrzymują się przez 8-15 miesięcy. W celu podtrzymania efektu uzyskanego w okolicy ust, wskazane jest powtórzenie zabiegu po upływie 6 miesięcy.

formularz kontaktowy

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy termin wizyty.

Znajdź nas na instagramie