Redukcja rozstępów

LASEROTERAPIA laserem Palomar StarLux 500

Palomar głowica Lux1540™

Pokaż światu swoją piękną skórę

Czy ciąża pozostawiła na Twoje skórze ślady w postaci rozstępów? A może pojawiły się one z powodu nagłej zmiany wagi? Przebyta operacja, trądzik lub poparzenie pozostawiły blizny na Twojej skórze? Kremy ii maści, które obiecywały zlikwidować te zmiany zawiodły Cię? A może po prostu chciałabyś, żeby Twoja skóra wyglądała młodziej, może chciałabyś poprawić jej jakość i napięcie?

We wszystkich tych problemach pomoże Ci laser opracowany przez Palomar Medical Technologies Palomar Lux 1540™, który zrewolucjonizował nieablacyjny resurfacing skóry. Głowica ta jako pierwsza na świecie otrzymała certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji rozstępów. Lux 1540™ działa na wszelkie niedoskonałości skóry zarówno na twarzy jak i całym ciele. Dzięki tej technologii skóra każdego ma szanse być piękna jak marzenie.

Dlaczego warto wybrać resurfacing głowicą Palomar Lux1540™?

Resurfacingowi wykonany przy pomocy lasera frakcyjnego w wyraźny sposób odmładza i upiększa skórę od czubka głowy po palce u stóp. Zabieg nie jest skomplikowany, trwa krótko, nie wymaga przygotowania i rekonwalescencji. Jest bardzo skuteczny, a pacjenci tolerują go bardzo dobrze.

Działa na kilka problemów skórnych, takie jak:

 • Odmłodzenie skóry
 • Poprawa napięcia skóry
 • Zmarszczki
 • Wszelkie blizny w tym pooperacyjne, pooparzeniowe i potrądzikowe
 • Rozstępy

Jak działa Palomar Lux 1540™?

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera firmy Palomar stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Jak wygląda zabieg głowicą Palomar Lux 1540™?

Zastosowanie lasera frakcyjnego Lux1540™ nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry, osoba wykonująca zabieg przykłada głowicę do skóry. Głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzanie jest jednocześnie od 100 do 320 mikrowiązek w jednym, krótkim impulsie. Mikrowiązki penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W niektórych przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas procedury i po jej zakończeniu.

W czasie zabiegu zarówno pacjent jak i osoba obsługująca urządzenie powinnym mieć założone okulary.

Większość z zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.
 

Na jakich obszarach może być stosowany zabieg głowicą Palomar Lux 1540™?

Na dowolnym obszarze, gdzie skóra potrzebuje udoskonalenia.

Czego powinienem spodziewać się po zabiegu laserem frakcyjnym Palomar i ile razy należy go powtarzać?

Po zabiegu Twoja skóra może być chwilowo zaczerwieniona, rozgrzana, może pojawić się obrzęk, który zanika w ciągu kilku dni. W tym okresie, zaleca się stosowanie specjalnych środków na miejsce poddane zabiegowi. Twój lekarz/kosmetolog przedyskutuje z Tobą potencjalne efekty uboczne zabiegu oraz jak zareagować może Twoja skóra. Zabieg powtarza się od 3 do 6 razy w odstępach od 2 tygodni do miesiąca.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Badania nie są wymagane. Przed rozpoczęciem terapii, osoba wykonująca zabieg, przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Przeciwskazania

 • Terapie doustne retinoidami (Roaccutan, Accutan) oraz izotretinoiną (Izotek, Curacne, Aknenormin) lub steroidami
 • Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne)
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe
 • Nowotwory skóry
 • Fotodermatozy
 • Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry)
 • Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym
 • Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających
 • Niedawne peelingi
 • Cukrzyca
 • Ciąża
 • Obniżenie odporności organizmu
 • Pacjenci chorzy psychicznie lub mający bardzo wysokie oczekiwania

formularz kontaktowy

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy termin wizyty.

Znajdź nas na instagramie